Your sushi restaurant of choice

We would like to provide you with our expertise when it comes to organizing an event. We have years and years of experience providing the best catering services. Or maybe you would like to celebrate a special occasion with your colleagues hosting a small indoors party. Contact us if you have any questions.

Kirjuta meile

Koostöö

Teeme meie silmaringi laiemaks ja tutvume lähemalt üksteisega! Pakume firmadele koostööd vastastikkude tingimustega. Meie poolt pakume Teile ja Teie personalile -15% allahindlust. Pakkumine on kehtetu ning tellida võite nii nädalavahetustel, argipäeviti ja väljaspool tööpäeva. Lisaks sellele saate meie lõunapakkumisi otse oma töökohta ilma mingisuguse kohaletoimetamise lisatasuta!

Sushi Keiteringi

Ürituste korraldamine muutub Teie jaoks veelgi lihtsamaks. Meie menüü mitmekülgsus, mis sobib nii suurtematele üritustele(banketid, firma peod, kontserdid), kui ka igapäevasteks üritusteks(kolleegi või sõbra sünnipäev, suvepäevad, jõulupeod). Lähtume Teie induviduaalsusesse ning valmistame Teile kõige optimaalsemaid valikuid. Kohale toome kõik õigeaegselt.

Oma sushimeister

Oma sushimeister - meie keiteringi tiim. Kaasa tulevad meie kokad ning meie köök, kus kõik maitsvad sushid saavad olema tehtud. Teie üritustel teevad meie meistrid unustamatut show’d! Sushid valmistatakse just Teie silme all. Valmistamise ajal meie kokad meeleldi vastavad Teie küsimustele seoses toidu tegemisega, etappides ning kõikide jaapani köögi pisiasjadest.

Want more details?

Our managers will contact you!

Tooted puuduvad

Üles